DNA – nasledujúca vlna

Toto video vzniklo v r.2012 a uviedli ho na DISCOVERY CHANNEL – TV kanál sústreďujúci sa na objavy, vynálezy a technologický pokrok.

Sám som ho videl pred časom ale nedokázal som nájsť verziu so slovenským či českým prekladom – na to aby som ho preložil sám moja angličtina nestačí …

Bolo jednou z častí skladačky čo mi potvrdilo, že smer v prinavrátení svojho zdravia ktorý som postupne objavoval, je ten najlepší s čím som sa stretol. Tak som sa ho držal a prehlboval si v tejto oblasti svoje znalosti.

Venujte si 45 minút na jeho pozretie a ja vám zaručujem, že to bude to najlepšie vo  svojom živote čo ste pre seba mohli urobiť. Dozviete sa v ňom veci, ktoré absolútne zmenia váš pohľad na svoje starnutie a jeho prejavy (strata vitality, energie, sexuálneho úpadku a hlavne celej zbierky chorôb s ním spojených …).

Vedci, ktorí v ňom vystupujú, medzičasom pokročili vo svojom úsilí a priniesli nám výsledky svojho bádania, ktoré nám dokážu oddialiť nástup procesu starnutia do takej miery aby sa nemoci spojené so starnutím vôbec nemuseli prejaviť a ak sa už prejavili dajú sa zvrátiť.

Skrátka vieme si predĺžiť alebo dokonca obnoviť svoju mladosť !

Videli ste to ?

Je to tu ! Nemusíš zostarnúť.

Technológia génovej expresie odhaľuje cestu k zdravšiemu životu pre každého. Aj pre teba.

A ak si mal už aspoň 27 rokov týka sa to už aj teba. To je totiž najneskorší vek kedy si začal starnúť.

Aj ty môžeš „presvedčiť“ svoje gény aby neurčovali tvoj osud.

Viac sa dozvieš vo VIP sekcii tu.

podpisim

Igor Mayer
V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>
Komentáre