Dni zelá

stupavaimTento víkend sme boli v Stupave. Viem, že tam boli mnohí tak prečo o tom píšem? Vtip je v tom, že sme tam boli, ako sa vraví, na tej „druhej strane“ – za pultom.

Vysvetlím – najmladšia dcérka Zuzka (tá čo tvorí šperky a píše knihy) mala s manželom vyhliadnutý zľavnený pobyt na Srí Lanke – a keď jej medzičasom zo Stupavy prišlo povolenie predaja jej výtvorov ( www.melly.sk ) už bola dovolenka zaplatená. Zrušiť to ? A čo ? Obrátila sa na mňa či jej s tým pomôžem ? Nebolo to nič nového – „používa“ ma vždy keď treba zaskočiť – Polus, Trnavský jarmok, Pezinok, Kežmarok … som jej prvý žolík 🙂 po jej manželovi samozrejme.

A tak oni dvaja spokojne odleteli a ja s mojou najstaršou dcérkou sme prevzali štafetu. V sobotu to bol skutočný zaberák – 12 hodín. Mraky ľudí a kopec zákazníkov aj pri našom stánku. Vždy keď sme uzavreli obchod som sa do toho vložil a pridal som svoju vizitku s názvom našej stránky.

„Tu máte odo mňa darček – návod ako si predĺžiť či obnoviť mladosť“.

Nechápavý pohľad som ustál s úsmevom – „nie je to žiadne sci-fi už na tom  pracujem“.

???

„Skutočne, práve vidíte chlapíka čo mal minulý mesiac 72 rokov a všetko funguje a bez liekov“.

„Čože, vy máte 72 ?“

„Jasne.“

„Tak to neverím“.  Vytiahnutý vodičák urobil svoje.

„To ma podržte“ –znel komentár, „dáte mi ešte jednu vizitku ? Dám kamarátke“ 🙂

Myslím si, že som bol ešte väčšia atrakcia ako to čo bolo za našim chrbtom a vidieť na čelnom obrázku.

Teda aspoň pre tých čo dostali tú vizitku :):)

Igor Mayer
V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>
Komentáre