IRŠ, Števo a antiageing – cenzorované !

Tento text som publikoval na mojom blogu denníka N 19.5.2017. Netrvalo ani 24 hodín a bol zmazaný ! Novodobým cenzorom a ich zamestnávateľom zrejme prekáža informácia ktorú ste sa mali dozvedieť, že je možné ŽIŤ DLHÝ A ZDRAVÝ ŽIVOT a že je to vec vášho rozhodnutia nenaplňovať štatistiku úmrtí, kde v tomto štáte, napriek všetkým snahám v oblasti zdravia, umiera skoro 19 ľudí z 20, na tzv. civilizačné ochorenia 🙁

……………………

IRŠ – internátne rozhlasové štúdio. V rokoch 1960 – 1989 boli na vysokoškolských internátoch v Bratislave v prevádzke  rozhlasové štúdia kde sami študenti „vyrábali“ pre svojich kolegov programy a vysielali ich cez internátny „rozhlas po drôte“.

Števo bol jeden z nás čo sme pracovali alebo sa zabávali toto formou aktivity. Mladší odo mňa asi o 3 roky.

Antiageing – životný štýl „proti starnutiu“. Pomáha ľuďom, ktorí ho aplikujú pri regenerácii organizmu a hlavne s odďaľovaním nástupu starnutia a s ním spojených problémov – strata vitality a telesného či duševného úpadku.

microphone-1295666__480

Niektorým z nás napadlo dať dokopy zoznam tých čo sa takto bavili – zoznam obsahoval vyše 110 mien a zahrňoval ročníky od r. 1944 (moja maličkosť ) až po r. 1960. Skvelý nápad páni organizátori !

A včera sme sa stretli 🙂

Určite ste boli na podobnom stretnutí – väčšinou sú to stretnutia spolužiakov – a tak viete ako to tam chodí. Okrem spoločného obeda sa každý postaví a povie niečo o sebe, o svojej práci či rodine.

Tu to nebolo iné, pribudli však spomienky na náš „spoločný menovateľ“ teda účinkovanie v IRŠ.

Aj na mňa došla rada. Namiesto spomienok z mladosti som povedal pár slov o Števovi, ktorý nebol medzi nami hoci sa na stretnutie veľmi tešil. Keď som s ním totiž pred 15-timi mesiacmi hovoril, na otázku ako sa má, mi vymenoval radu chorôb s ktorými zápolil ( srdcová arytmia, krvná zrazenina, vodou zaplavené pľúca, cukrovka, atď. atď. a samozrejme obezita).

Hovorím mu – to všetko sa dá dať do poriadku, mal som tiež kopec ťažkostí ale zmenil som životný štýl v zmysle antiageing a už som OK. Ideš  do toho ?

Odmietol to, nešiel a teraz tu chýba lebo je v nemocnici a bohvieako to nevyzerá 🙁

Má niekto z vás záujem o ten návod ako ostať zdravý až do svojho posledného dňa ?

Všetky ruky sa zdvihli a každý dostal moju vizitku s naším webom – venujeme sa tomu totiž aj so svojim bratom lekárom.

Cez prestávku ma požiadal jeden z prítomných o foto : „Musím si ťa odfotiť lebo mi nikto neuverí, že 73 –ročný chlap môže vyzerať tak mlado. Vieš, že si chodiacou reklamou na to čo hovoríš ?“.

„Viem, nie si prvý čo mi to vraví ale ďakujem :).“

Rozdal som asi 50 vizitiek ale koľko z nich si našu stránku pozrie to netuším. Ľudia majú zvláštnu schopnosť odkladať veci na neskôr a začnú ich riešiť až keď už naozaj musia. A niektorí ani vtedy nie :(. To však ovplyvniť už nie je v mojich silách – informáciu dostali a čo s ňou spravia je na každom.

Zvyknem hovorievať – tvoj život, tvoje zdravie, tvoja zodpovednosť.

Vidíme sa za ďalších 35 rokov, ako to navrhol Stano čo to organizoval, a ja sa rozhodne zúčastním. Mám to naplánované až do tej svojej 120-tky 🙂

Igor Mayer

V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>

Komentáre