Naša vízia

Zoznámme sa.

MUDr. Miroslav Mayer

MUDr. Miroslav Mayer

Lekár ktorý vidí do budúcnosti, spolumajiteľ (so svojimi synmi) a generálny riaditeľ kliniky SPINN (www.spinn.sk) dal dokopy tím čo sa stará o naše zdravie na vysokej profesionálnej úrovni.

Ing. Igor Mayer

Ing. Igor Mayer

Dlhé roky špecialista v obore IT, v deväťdesiatych rokoch generálny riaditeľ a spolumajiteľ veľkoobchodu s počítačovou technikou. Neskôr sa v rodinnej firme venoval obchodu, ktorý z vážnych zdravotných dôvodov prenechal svojmu bratovi a začal sa v plnej miere venovať hľadaniu ich riešenia. O jeho ceste za zdravím a obnovením mladosti si prečítate v sekcii Môj príbeh.

 

Náš svet sa neustále mení, rýchlejšie ako stíhame vnímať a s ním aj podmienky v ktorých žijeme.

Tieto zmeny nám na jednej strane prinášajú zhoršenie životného prostredia a strane druhej nám veda ponúka prakticky každý deň možnosti, ako nielen eliminovať nepriaznivé účinky toho v čom žijeme, ale aj niečo oveľa viac a to ako zlepšiť svoje zdravie a svoj život. Je tu len jedno ale. Kto to má, v tom časovom tlaku, ktorému sme všetci vystavení, všetko stíhať ... ?

 

Táto stránka vznikla práve preto, aby vám prinášala pravdivé a overené informácie z tejto oblasti. 

To čo tu nájdete sú nami osobne a ďalšími ľuďmi „na vlastnej koži“ overené informácie s tými NAJ výsledkami.

 

Pre mnohých možno nebudú prekvapením, lebo sa už s touto problematikou zaoberáte, ale pre drvivú väčšinu budú šokujúce. Od základu zmenia váš pohľad na to čo máme robiť aby sme v zdraví žili svoj život.

Tu uvedené informácie zbúrajú staré mýty a umožnia vám aby ste sa práve v súčasných zmenených podmienkach dokázali nielen udržať vo vynikajúcej zdravotnej kondícii, ale aj zregenerovať vaše telo, ktoré už po zdravotnej stránke nemusí byť v najlepšej forme. A bude iba na vás či ich použijete vo svojom každodennom živote.

 

Náš záväzok je jasný.

Aj naďalej budeme pokračovať v sledovaní vedeckého pokroku v oblasti zdravia ľudského tela a cez výsledky v nových vedných oboroch ako sú epigenetika, genomika, proteomika a pod. zhrnuté v antiageingu.

Anti-ageing využíva a prakticky uplatňuje získané poznatky aj z uvedených vedeckých smerov na usmernenie, spomalenie či pozastavenie starnutia až po biologické omladnutie človeka (!).

Tu vám prinesieme také informácie, ktoré vám umožnia prežiť svoj život v zdraví až do vášho posledného dňa a bez obáv z tzv. civilizačných ochorení ako sú napr. alergie, srdcovo-cievne choroby až po tie najobávanejšie formy ONKO.

Anti-ageing – usmernenie, alebo ak chcete pozastavenie, starnutia cez obnovu prejavov mladosti vo vašom tele, vedie k jeho obdivuhodnej až zázračnej regenerácii. Dostanete sa do vynikajúcej telesnej a psychickej kondície, nebude vám chýbať energia a vybudujete si pevný základ na ktorom postavíte svoj vlastný život. To, že sa popritom zbavíte prípadných nadbytočných kg bude iba malým bonusom v celom procese 🙂

A ako zistíte, nebude sa to týkať iba vás ale aj vašich detí.

Nech už deti máte alebo ich iba plánujete mať, priamo alebo nepriamo sa tieto informácie odrazia aj na ich životnom štýle a k nemu zodpovedajúcom zdraví.

 

Máme pre vás ZDARMA e-book  🙂

Úvod do antiageingu

a naučíte sa ovládať svoje starnutie ...

Chcem e-book zdarma

Do nášho slovníka pribudlo nové slovo - EKOLÓGIA . S rozmachom civilizácie a technologického pokroku prišli také zmeny do nášho života aké známa história ľudstva v takej koncentrovanej podobe nikdy nepoznala. Poznačili náš svet, v ktorom žijeme, až do takej miery, že to naše organizmy dosť ťažko zvládajú. Boli totiž dizajnované na úplne iné podmienky než sú teraz za posledných pár desiatok rokov.

Telá našich predkov žili v inom prostredí než je to naše a naše telá s tým majú čoraz väčšie problémy.

Žijeme v prostredí, pre ktoré jednoducho nie sme prispôsobení. Voda, strava, očista tela, pohyb, vzduch, stres – to všetko sa ZMENILO a tým sa zmenil aj jednoduchý návod na používanie nášho tela, ktoré musí fungovať v inom – oveľa horšom, našimi aktivitami znečistenom - prostredí ...

protection-442907__180

Tieto informácie a produkty s nimi spojené, overujeme so skupinou ľudí tým najpresvedčivejším a najlepším možným spôsobom – sami na sebe a vo svojom každodennom živote. To však nie je zadarmo a preto aj prístup k týmto overeným informáciám nie je zadarmo. Na druhej strane, všetko čo sa dozvieme a overíme to, aj v budúcnosti bude už v tomto jednorazovom poplatku zahrnuté.

Sme presvedčení, že téma

Ako žiť v zdraví až do posledného dňa svojho života

bude zaujímať veľa ľudí, lebo všetci buď starneme alebo starnúť budeme.

Náš proces starnutia však nemusí ísť ruka v ruke s degradáciou – úpadkom našich telesných a duševných funkcií – a práve túto možnosť vám ponúkame.

Hľadajte správne informácie, nájdite silu vzdorovať svojmu veku a obnoviť svoju mladosť.

Závisí od toho váš budúci život a životy vašich detí 🙂

 

Vstúpte do klubu tých, čo sa už rozhodli ŽIŤ LEPŠÍ ŽIVOT a poskladajte si s nami PUZZLE dlhého a zdravého života 🙂

 

Za tých, čo sa už rozhodli ŽIŤ LEPŠÍ ŽIVOT,

Igor