MAŤ VÝSLEDOK.

Dnes o strave či vlastne o životnom štýle ako zdravo žiť existuje obrovské množstvo názorov. Je to ako o futbale medzi chlapmi – tam pri pive je každý expert 🙂

fubal

To isté platí aj v tejto oblasti. Doporučení čo jesť, ako jesť, koľko a ako cvičiť, čo nejesť aké doplnky užívať, čo robiť keď chceš schudnúť a pod. nájdeš pomaly všade – média a tým myslím aj internet sú nimi priam prepchaté. Jedni tvrdia to a druhí pravý opak. No na zbláznenie. Ako sa má v tom človek vyznať ?

bolesth1

Existuje iba jeden spôsob ako zistiť či daná vec funguje. A nie je to ten spôsob – futbal pri pive kde góly padajú jedna radosť.

A to sa týka aj oblasti financií – mnohí čo ti radia ako s peniazmi (akciami, investíciami, fondami, pripoistením či sporením) majú sami hlboko do vrecka. Tam si polož jedinú otázku – ak tie veci a rady čo ti dávajú fungujú, prečo už dotyčný nie je prinajmenšom „za vodou“ ak nie rovno milionár ?

To sa stávalo aj mne.

Neustále, v kratších či dlhších intervaloch, mi volal jeden človek z istej spoločnosti. A vždy to bolo o perfektnej príležitosti ako investovať so super ziskom. Darmo som mu opakovane vysvetľoval, že nemám záujem a potom už mu ani nedvíhal telefón. Bol neodbytný a nepríjemný ako klinec v topánke.

Keď sa mi opäť ozval z iného čísla tak ma niečo napadlo a ja  som sa ho opýtal. „A koľko z tých super akcií ste si kúpili Vy ?“

Najprv bol ticho a po chvíli váhania prišla odpoveď : „Viete, ja ich iba predávam.“ ! A moja replika – Tak keď ich budete vlastniť za 100 tisíc potom mi zavolajte a dohodneme sa.

Už sa mi doteraz neozval !

pokles

 

Platí jedno. Nepýtaj sa bezdomovca ako vyriešiš svoj bytový problém ani chudobného ako prísť k peniazom. To čo sa dozvieš ťa z biedy nevytrhne :):)

Jednoducho – zisti si či ten čo ti dáva tieto rady ich aj sám používa a riadi sa nimi vo svojom živote – ináč bohužiaľ.

A to je aj náš prípad – obaja s bratom (a mnoho iných ľudí ) čo podľa našich odporúčaní fungujú MÁ VÝSLEDKY !

Mať výsledok je to jediné kritérium.

My tie výsledky máme lebo hlavne sami žijeme podľa toho čo radíme iným.

Volá sa to INTEGRITA a nie „Vodu kázal, víno pil“ ako hovorí príslovie.

Ešte stále rozmýšľaš či náš program regenerácie a dlhého a zdravého života je ten pravý ?

Ručím ti za to, že funguje (samozrejme ak ho budeš dodržiavať :)). Ináč ti vrátime tvoje peniaze !

kocka

Jednoducho dôležité je MAŤ VÝSLEDOK !

podpisim

 

Igor Mayer
V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>
Komentáre