Schudnúť je ľahké. Schudni „cez gény“.

Mnohí ste už čítali články na mojom blogu. Nie, nemyslím túto stránku kde toto čítate. Je vo virtuálnom priestore jedného známeho slovenského denníka. Keď som tam však pridal tento text dlho sa tam „neohrial“ – do 24 hodín bol zmazaný … Vraj je to reklama.

Článok mal 603 pozretí a 16 likov na Facebooku. Je pravda, že si mnohí vyhľadali našu stránku o schudnutí „cez gény“, nakoniec ten blog to umožňuje, a tak sa dostali k informáciám, ktoré nie sú bežne známe a vedeli to využiť vo svoj prospech ( a niektorí to aj urobili) …

Nakoniec posúďte sami :

tuckogenkocka

Aj toto nám priniesol nový odbor vedy : epigenetika. Ako reštartovať svoje gény ktoré fungovali v našej mladosti a majú na starosti náš metabolizmus.

Minulý mesiac do našej poradne pre spomalenie starnutia prišli ďalší noví ľudia – v poslednom čase sa to poriadne rozbehlo … Čo však chcem zdôrazniť to boli moje zážitky s tými, ktorí okrem toho hlavného – žiť dlhý a zdravý život mali záujem aj o „zlikvidovanie svojich nadbytočných kíl“ samozrejme s využitím génovej expresie.

V poslednom čase sa to ponukami na tému ako schudnúť len hemží. Zázračné diéty, kapsule, zaručené postupy ! určite to poznáte a tak tento relatívne nový spôsob (je tu iba od r. 2013) nie je celkom bežný. Aj keď výsledky sú ohromujúce a hlavne trvalé čo sa o mnohých iných spôsoboch povedať nedá (známy jo-jo efekt).

A práve o to majú ľudia čoraz väčší záujem. Zrejme si stále viac uvedomujú, že byť zdravý znamená nebyť obézny.

Anežku som spoznal iba cez telefón. Známy ju na mňa odkázal. Ako sama povedala, zdravie zatiaľ v pohode len tie kilá navyše … tak som jej povedal aby si pozrela našu stránku venovanú práve tomuto problému a keď to bude pre ňu, nech sa mi ohlási. Zásadne totiž pracujeme iba s tými ktorí chápu o čo ide a majú záujem túto novú, technológiu z budúcnosti, použiť pre celkové zlepšenie svojho života.

Je to v podstate podmnožina životného štýlu antiageing – čiže ako zostať mladý až do svojho posledného dňa 🙂

Na druhý deň ráno, ešte som raňajkoval, mi volala. Chcem to – povedala. Išiel som k počítaču a spolu sme celý program na 3 mesiace objednali. Mimoriadne ju potešilo, že sa rozhodla práve teraz keď je tam 20%-tná zľava. Vysvetlil som jej, že celý program jej doručí kuriér a ubezpečil som ju, že návod je samozrejme po slovensky a ak niečomu nebude rozumieť vieme veci spolu prebrať 🙂

Zaujímala sa aj o spomalenie starnutia a tak som jej nadiktoval názov webu kde má o tom všetky relevantné informácie.

Na druhý deň ráno sa situácia zopakovala – chcela ten „program na chudnutie cez gény“ aj pre dcéru, a pre seba a manžela „to na spomalenie starnutia“. Zrejme pochopila princíp génovej expresie a videla výsledky.

Situácia sa o pár dní zopakovala. Ohlásil sa mi mladší muž – tak okolo 40, a tiež chcel prísť konzultovať. Dohodli sme sa hneď na večer lebo sa dosť ponáhľal. Došiel s A4- kou popísanou otázkami. Prebrali sme všetko čo ho zaujímalo a aj dačo navyše. A tak ako Anežka aj on začal s „chudnutím cez gény“ a spomalením starnutia.

Noví ľudia „dajú zabrať“. Človeka však poteší, že to čo robí dáva iným zmysel a má dobrý pocit z toho, že im vie pomôcť aj keď je to technológia z budúcnosti 🙂

Potiaľ zverejnený text. Nie je v ňom ani názov produktu ani názov spoločnosti a skutočne neviem čo na ňom tak prekážalo … Ako inak sa majú ľudia dozvedieť také dôležité informácie ako využiť metódu génovej expresie aj v tejto oblasti ?

Igor Mayer
V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>
Komentáre