Už to začalo !

Rozmýšľam. Je to správny nadpis ? Naozaj to už začalo ?

Odpoveď je nie, začalo to už dávno, ale už to trčí ako klinec z topánky a aj ľudia, ktorí si to doteraz nevšímali alebo to doslova „nechceli vidieť“, to potvrdzujú.

Sused napísal : „ak sa dožijem dôchodku, pôjdem radšej v Tvojich stopách (Antiage), ešte 4 roky mi chýbajú. Ale zatiaľ striktne dodržujem lieky od kardiológa. (3 srdcové príhody !).

Prajem Ti stále viac optimizmu, ktorý, možno neveríš, povzbudzuje aj nás.“

Moja poznámka – tam ešte nedošlo k úplnému pochopeniu a to, že to srdiečko sa dá opraviť práve tým čo je odkladané na neskôr (Antiage) ale dobre. Každý má svoj čas …

Bývalá susedka – už o tom počula pred pár rokmi až včera si dala šancu a začala. Trochu sme posedeli a povedal som jej o tom pár slov. Predtým neverila, že je také dačo možné ale pohľad na mňa … skrátka nebolo o čom 🙂

Pred troma dňami sme sa stretli vo vchode so známym, lekárom – perfektný špecialista v oblasti kože, mnoho klientov je mu vďačných za to ako im pomohol (aj ja, aj moja manželka k nim patríme – operácia znamienok a pod.)

Vidíme sa skôr náhodne, lebo je poriadne vyťažený ale keď sa vidíme na pár slov sa vždy zastaví. Aj teraz to bolo rovnaké.

„Igor, ty sa vôbec nemeníš !“

„Nie Janko, ja mladnem.“

„Čo v tom je ?“

„Tu je všetko“ ukazujem na našu vývesku na dverách budovy.

„No povedz“.

„Antiageing“ vravím.

„Čo ty  tom môžeš vedieť – ty nie si lekár, si ekonóm !“.

„Nie, nie som, som dokonca strojár – ekonóm :), LEN SA TOMU NAPLNO VENUJEM UŽ PIATY ROK. A ty si za čo dostal diplom ? – tiež si to musel vyštudovať.

A chceš lekára ? Robíme to spolu s bratom čo má svoju vlastnú špičkovú kliniku v Ružomberku“.

„A on ťa uznáva ?“

„No minule mi povedal, že o tom už viem viac ako on :)“

„Vieš čo, daj mi niečo do mailu – ale krátke …“

„Pošlem ti link na video – za 12 minút sa dozvieš moje tajomstvo.“

O deň neskôr sme sa opäť videli, keď som išiel vyniesť smeti.

„To je neuveriteľné, o tom som v živote nepočul“, začal.

„Idem so smeťami, Janko“ ale pošlem ti ešte ďalšie do mailu,

a podľa toho nášho Návodu už idú aj lekári 🙂 …“

 

Chcel doktora tak doktor je tu a tiež to čím som si prešiel, kým som sa dostal sem kde som teraz .

 

Klinec do rakvy však zarazila naša včerajšia návšteva.

Boli sme s manželkou blahoželať dobrej a dlhoročnej známej k jej 70-tke. Oslávenkyňa pôsobila nesústredene, plietla veci v rozhovore a vyzerala – no, dosť spustnuto. Ešte sme si vypočuli ako sa ju snažili cez telefón podviesť (Sme tvoja rodina či dobrí známi, ty ma nepoznáš po hlase? Hádaj kto som.  Potrebujeme požičať peniaze lebo banka je už zatvorená) a tiež ako mojej bývalej kolegyni idú vymieňať ďalší kolenný kĺb …

Dlho sme sa nezdržali boli sme obaja dosť dole z celkového obrazu. Dalo by sa povedať, že sme obaja boli zhrození. Oslávenkyňa vyzerala – aj telesne aj duševne – o 5 tried horšie ako my dvaja, skrátka iný vesmír 🙁  My dvaja s manželkou sme 1.A trieda !

Na ceste späť manželka analyzovala „celkový dojem“ : „Ani si nespomenula, že aj ja som mala v tomto roku 70 rokov a ten rozdiel …“ Tu som iba lakonicky skonštatoval – už sa to začína oddeľovať, ten rozdiel je evidentný !

Jednoducho, my nestarneme ako tí ostatní a je to čoraz viac vidieť 🙂

A to manželka absolvovala pred vyše 5-timi rokmi operáciu, ožarovanie a chemoterapiu … a ja mám čerstvých 72 rokov 🙂

A to video čo som poslal doktorovi je tu.

V ňom je ukryté to tajomstvo 🙂

 

Igor

Igor Mayer
V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>
Komentáre