Stránka nie je v prevádzke. Ďakujeme za pochopenie. V prípade otázok sa môžete obrátiť na www.zuzanakoscova.sk/kontakt (dcéra Igora Mayera)

Hľadáte spôsob ako žiť zdravo a plní energie ?

Už vás unavuje boj s rôznymi zdravotnými ťažkosťami ?

Užívate lieky ale situácia sa nelepší, prípadne lieky dokonca pribúdajú ?

Zmenili ste životosprávu, pridali zeleninu a ovocie, vyradili cukor a bielu múku a pod. a stále nič ?

Obávate sa genetickej záťaže z rodiny ?

Chcete prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a stať sa aj v tejto oblasti tvorcom svojho osudu ?

Už viete, že starnutie je hlavný problém PREČO vaše telo stráca svoje vrodené schopnosti byť zdravý a plný energie.

Tu sa dozviete AKO SPOMALIŤ, zastaviť alebo dokonca vrátiť späť proces starnutia.

Čítajte ďalej !

Nie je to tak dávno, iba pár rokov, čo som začal počítať svoje dni čo mi ešte ostávali do konca. Bol som na tom naozaj zle. Zdravie mi totálne odchádzalo a ani doktori mi nedávali veľké šance. „Veď už si si požil...  že by naozaj začalo predposledné dejstvo ? “ vírilo mi v hlave. „Tak toto nezvládnem. Byť závislý a odkázaný na svoju rodinu keď sa neviem sám o seba postarať - hotový des. Starobinec na dožitie – ďakujem, neprosím. Radšej z kratšej cesty a skončiť to utrpenie ?“ divoké myšlienky mi vírili v hlave.

 „Hľadaj a NEVZDÁVAJ TO ! Bojuj – robil si tak celý život! Iste je niekde riešenie.“ bojoval som sám so sebou. Má to vôbec cenu ? – pýtal sa som sám seba a vo vnútri sa zožieral plný pochybností.

 „Vzdať to môžeš KEDYKOĽVEK, zajtra je na to práve taký dobrý deň ako dnes“ spomenul som si na životný príbeh Roberta Kiyosakiho, ktorý plný beznádeje, utrápený a hladný telefonoval svojmu otcovi aby mu poslal peniaze na návrat na rodnú Havaj.

„Rozhodnuté – ešte zabojujem“ povedal som si a začal som hľadať.

Výsledok? Objavenie funkčných postupov a technológií, pomocou ktorých som dokázal nielen nájsť cestu z tejto zúfalej situácie, ale dokonca aj zregenerovať svoje telo. To sa napriek pokročilému veku dokázalo prirodzene zbaviť mnohých, roky sa ťahajúcich, ťažkostí a plne obnoviť svoju vitalitu.

Dnes je mojou vášňou ďalej študovať nové informácie z oblasti zdravia a anti-ageingových technológií a na základe vlastných skúseností a znalostí  pomáham ľuďom prinavracať im ich zdravie a mladosť. 

Predstavte si život, ktorý prežijete naplno, nabití energiou a vitalitou. Život, v ktorom nemusíte byť pacientom a pravidelným návštevníkom zdravotníckych zariadení, ale dokážete byť aktívnym tvorcom svojho zdravia. Predstavte si život, v ktorom sa dožívate vysokého veku a to vo fyzickej i psychickej pohode až do konca. Príjemná predstava, však?

S mojím bratom lekárom MUDr. Miroslavom Mayerom dnes ponúkame anti-ageingové poradenstvo. Prinášame vám všetko, čo sme si overili sami na sebe, prípadne na iných, ktorí potrebovali pomoc a s otvorenou mysľou uvideli tie možnosti, ktoré nám veda ponúka.

Nemusíte hľadať a objavovať to čo už bolo objavené. Pripravil som pre vás VIP členskú sekciu "Návod na používanie svojho tela v 21. storočí", kde sa delím o všetko, čo som si osobne overil a fungovalo to výborne.

Čo sa dozviete vo VIP sekcii?

 • Dozviete sa ako využijete potenciál svojho tela žiť zdravý a dlhý život

 • Zistíte,ako sa stanete pánom svojho osudu v oblasti zdravia a starnutia pri zachovaní a obnovení telesnej a duševnej kondície svojho tela.

 • Získate informácie čo robiť, aby ste sa vyhli civilizačným ochoreniam

 • Nájdete overené odporúčania, ako pomôcť svojmu telu, ak ich už máte

 • Uvidíte akým spôsobom získate žiarivé zdravie, energiu a obnovíte fungovanie svojho tela tak, že váš dátum narodenia v občianskom preukaze bude iba číslo

 • Dozviete sa, ako dosiahnete, že vaše starnutie nebude dlhý, drahý a veľmi bolestivý proces

 • Zistíte, že nemusíte ďalej odovzdávať genetickú záťaž na svoje deti

 • Získate NÁVOD ako OVLÁDAŤ SVOJE STARNUTIE

Aké sú reakcie ľudí na moje poradenstvo?

Moje problémy s chrbticou začali ešte na strednej škole a vyústili až do mučivých migrén, kedy som sa vôbec nevedel sústrediť na žiadnu aktivitu, čo bolo možné vidieť aj v kvalite života a dosahovaných výsledkoch. Spolu s bolesťami prišla aj fyzická a mentálna únava. V tomto období asi okolo 19 rokov som začal taktiež uberať na váhe a strácal chuť do jedla. Stále stresy zo školy, práce a ešte do toho aj spomínané problémy s chrbticou. Býval som často chorý a veľa vymeškával aj v škole aj na brigádach. Neskôr som si nechal poradiť od Igora, ktorý analyzoval moju situáciu a dal mi odporúčania čo robiť, čo užívať.... Popravde som zo začiatku bol mierne skeptický a nečakal som nejaké závratné zmeny. Moje telo si však zmenu vyživovania celkom rýchlo pochválilo a začalo sa inak správať. Opäť som začal cítiť hlad a chuť do jedla a moja váha sa postupne upravila do normálnej hladiny. Zlepšili sa aj moje výsledky v škole a hlavne pamäť, a čo je veľmi dôležité, po pár mesiacoch kontinuálneho užívania mi aj migrény ustúpili a chrbtica sa začala napravovať. Získal som novú energiu a pre napravenie chrbte som začal aj pravidelne cvičiť.

Denis Kurtanovičštudent 23 rokov, Bratislava

Igor Mayer je môj krstný otec. Som od neho o 17 rokov mladší a mladší vždy pozerajú na tých skôr narodených kriticky. Ani ja som nebol výnimkou – pokým som sa nestal starším 🙂 Nestretávali sme sa často, obyčajne na rodinných oslavách a pohreboch. V roku 2011 sme sa stretli na pohrebe môjho otca , kde Igor prišiel s rukou na páske. Nemohol s ňou hýbať – vraj má problém s kĺbmi. Odvtedy čo ho poznám vždy mal radu zdravotných ťažkostí od alergie, cez vysoký krvný tlak a viem, že párkrát skončil na pohotovosti. Vtedy na pohrebe vyzeral tak zle, že som si pomyslel – do roka tu máme ďalší pohreb. Odvtedy sme si párkrát telefonovali a on mi spomínal, že sa lieči sám. Nevedel som si to predstaviť a jeho snahe som nedával šancu. O to väčšie bolo moje prekvapenie keď sme sa uvideli koncom roka 2012. Privítal ma vitálny pán plný optimizmu a energie. Nechápal som kde sa podel ten chorobami sužovaný vetchý dôchodca. „Čo tvoja ruka? “, spýtal som sa v rozpakoch. Miesto odpovede mi ukázal ako si vie spojiť ruky za chrbtom krížom poza hlavu čo ja nedokážem doteraz. Postupne som sa ho vypytoval na jeho ďalšie zdravotné ťažkosti ale odpoveď bola stále rovnaká – s tým už tiež nemám problém. Bol som v úžase. Som od Igora mladší a zatiaľ nemám vážne zdravotné problémy. Som bývalý športovec, nefajčím, minimum alkoholu a snažím sa zdravo stravovať. Asi mám dobrý genetický základ ale s tým si nemôžem byť istý. S tým si nemôže byť nikto istý a spoliehať sa na to by mohla byť chyba. Pred týždňom som bol na pohrebe svojho celoživotného priateľa. Poznáme sa od školy a z času na čas sme sa navštevovali. Jeden ročník. Kamarát bol starý mládenec a keď som mu vyčítal, že veľa fajčí a mizerne sa stravuje prehodil obligátne „telo musí ísť do hrobu zhumpľované“. Keď si objavil pod jazykom dáku hrčku bolo už neskoro – rakovina ústnej dutiny. Nebol schopný jesť ani hovoriť a vraj veľa trpel. Nakoniec bola smrť pre neho vykúpením. My ľudia máme zvláštnu povahu. Iracionálne zľahčujeme svoju životnú situáciu, ignorujeme výstražné signály ktorými nás telo varuje – toto nerob. Nemám strach ale mám rešpekt pred chorobou, utrpením a smrťou. Viem, že zdravý človek má tisíc želaní a chorý iba jedno. Igor je dôkaz toho, že môžeme svoj osud zmeniť. Myslím, že sa oplatí spýtať sa ho ako to robí.

Rastislav KlučárKeramik

Celý môj príbeh nájdete vo VIP sekcii tu zhrniem iba dve veci: Poznatky a skúsenosti sú jedna vec avšak to, že tieto veci môžeme aj reálne prežívať je vec iná pretože je známe, že ten kto to nevyskúša, nemá právo hodnotiť, no na druhej strane má, pre jeho šťastie, aspoň jedno právo a tým je „právo vedieť“. Vďaka Igor, za to čo robíš a samozrejme tímu vedcov ktorí nám umožnili žiť lepší život.

Ivan C.obchodník špecialista, otec malého syna, Bratislava, 33 rokov

O antiageingu som sa dozvedel od Igorovho brata, lekára. Môj zdravotný stav bol jedným slovom úbohý (viac v mojom príbehu vo vnútri sekcie). Začal som so zmenami a potom som sa v Bratislave stretol s Igorom. Má o 9 rokov viac ako jeho najmladší brat a jeho výzor ma doslova šokoval. Usmievavý a vitálny chlapík. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď mi povedal, že ťahá na sedemdesiatku – to bolo asi dvoma rokmi. Mne tieto veci radikálne zmenili život k lepšiemu. Už sa teším, že obaja budú mať svoju webstránku, lebo moji kamaráti mi nechcú veriť, že takéto existuje. Tu všetko môžu vidieť na vlastné oči.

Stanislav K.podnikateľ,Ružomberok, 59 rokov

Využite aj vy moju vášeň pre informácie a ich súvislosti, čo mi nielen zachránili život, ale moje telo aj “vrátili v čase“ a zbavili ma závažných chronických ochorení. A toto platí aj o ďalších ľudoch, ktorí sa k nám pridali na našej ceste. Pridajte si kvalitu do nasledujúcich rokov svojho života, využite čo nám veda a technológie priniesli a zbavte sa obáv z civilizačných ochorení.

Akým témam sa budeme spolu venovať v členskej sekcii?

 

 • Ako si, malými a jednoduchými trikmi, pomožete každý deň ku zlepšeniu svojej fyzickej kondície.
 • Naučíte sa čomu dať prednosť, v stravovaní a pitnom režime, a čoho sa vyvarovať.
 • Zistíte, čo vašej pokožke pomáha a čo naopak škodí.
 • Naučíte sa zásady zdravého spánku, aby sa vaše telo mohlo skutočne plne regenerovať.
 • Získate a udržíte si svoju optimálnu hmotnosť.
 • Pochopíte, prečo je zdravie cesta a ako drobnými krokmi môžete veľa napraviť, ale i pokaziť.
 • Pomôžete svojmu telu dostať sa do dokonalej vnútornej rovnováhy.
 • Zistíte, ako efektívne a jednoducho čistiť telo od toxínov.
 • A HLAVNE AKO ZASTAVIŤ PROCES STARNUTIA - príčinu zdravotného zlyhávania svojho tela

Svet sa stále mení. Potraviny sú menej kvalitné, pribúda stres a znečistenie životného prostredia. Máme najnovšie technológie - mobily, GPS, spotrebiče od výmyslu sveta, ku ktorým vždy pri kúpe dostaneme aj manuál. Ale návod na použitie nášho vlastného tela vo svete, ktorý sa dynamicky mení, sme nedostali. Ak nepoznáme následky svojho konania, keď si doprajeme veci čo nám škodia a ignorujeme možnosti čo nám vedia pomôcť, v dlhodobom horizonte sa to nemôže neprejaviť. Všetci starneme a naše telo si všetko zapamätá a spočíta nám to.

Pripravili sme si pre vás sériu článkov, hodnotných e-bookov, celú škálu vedecky podložených postupov a činností, ktoré vedú k obnove vášho tela do stavu veľmi podobnému ako vo vašej mladosti.

Sprístupníme vám, s ich dovolením, databázu našich klientov v takom rozsahu, aby ste mohli zistiť čo a s akým výsledkom riešili, aké postupy pritom zachovávali, čo zmenili vo svojom životnom štýle, koľko im to trvalo a čo im najviac pomohlo.

Dozviete sa AKO OVLÁDAŤ SVOJE STARNUTIE 🙂

Tu je to čo hľadáte:

Kompletný a neustále aktualizovaný

               Návod na dlhý a zdravý život                      v zmenených podmienkach 21.storočia.   

Nájdete tam odpovede na vaše otázky ako ODMIETNUŤ "dary", ktorá nám prináša starnutie.

 Aktuálna cena je iba 9 Eur a zároveň so vstupom získate extra bonus: kniha

ANTIAGEING, zdravie a vitalita napriek pribúdajúcemu veku,

v elektronickom tvare AKO SÚČASŤ VIP sekcie.

Obmedzené do doby kým bude k dispozícii tlačená kniha.

Bežná cena je 29 eur.

Spolu so vstupom získavate aj tieto BONUSY

 • Osobnú, prípadne Skypovú, telefonickú alebo mailovú KONZULTÁCIU k vašim problémom v tejto oblasti
 • Spolu zistíme či máte dosť látok (antioxidantov) v tele, ktoré nás chránia pred civilizačnými ochoreniami. A samozrejme aj prípadné odporúčané riešenie ak to bude potrebné.
 • E-book Ako si obnoviť (alebo si udržať) svoju prirodzenú hmotnosť bez diet a bez jojo efektu
 • Starostlivosť a pomoc pri aplikácii overených postupov vo vašom prípade
 • Stanete sa členom stále sa zväčšujúcej komunity, ktorá sa rozhodla NESTARNÚŤ. Komunity ktorá aktívne využíva tieto postupy a informácie pre zlepšenie svojho zdravotného stavu a užíva si ich výsledky

 
Stále váhate? Ak sa obávate, že získané informácie nebudú pre vás "to pravé orechové", možno vás upokojí, že ak nebudete spokojní, do 14 dní môžete požiadať o vrátenie peňazí.

Všetci vám povedia čo máte alebo nemáte robiť preto, aby ste si udržali svoje zdravie KÝM VAŠE TELO STARNE.

My vám ukážeme AKO NESTARNÚŤ 🙂