Žijeme medzi vami a … RIADIME SVOJE STARNUTIE !

Ako už viete Antiageing spočíva v troch zásadách

  • Dať telu to čo potrebuje
  • Vylúčiť to čo mu škodí
  • a poskytnúť mu čas aby sa mohli realizovať potrebné zmeny, teda VYDRŽAŤ !

Toto sú príbehy tých čo VYDRŽALI 🙂

Čo mi napísala Hanka G., 47 r., životný štýl antiageing aplikuje 1,5 roka.

„Ahoj Igor, ja nie som taká spisovateľka ako ty, ale pokúsim sa.

Jedného dňa som v Poluse objavila nádherné šperky, ktoré ma upútali. Nadviazali sme rozhovor a ja som si pripadala, že sa rozprávam z rovesníkom.

Prepáč ale robím v obchode kde prichádzajú zákazníci hlavne v staršom veku a tá komunikácia a elán sa nedá porovnať, väčšinou sa to pri rozhovore zvrhne na zdravotné problémy a ja si ich vypočujem, ale ma to dosť vyčerpáva.

Myslím si, že žiadne stretnutie nie je náhodné a pritiahla som si to čo som v danej chvíli potrebovala. Kúpila som si knihy od tvojej dcéry aj šperky a tešila som sa na email od teba ohľadne zdravia a energie čo z teba sršala.

Skrátim to, zmeral si moje antioxidačné hodnoty ktoré boli veľmi nízke. Beriem balíček života plus detox produkt využívajúci génovú expresiu na noc (super prečistí) a práve končím trojmesačný program na zoštíhlenie postavy – tiež aplikáciu na báze epigenetiky.

Cítim sa super ! Schudla som 7 kg a spevnelo mi telo.

Fotky ja moc nezverejňujem (možno aj na to príde) ale hlavný problém je v tom, že nemám na teba čas aby som prišla, lebo som stále aktívna 15hod denne na nohách, mám veľa energie čo som predtým nemala, myslela som si, že mám chronickú únavu ale občas ma to tiež zabrzdí a spomalím ale to sa stáva pri psychickom vyčerpaní .

Takže záver : som spokojná za to, že si mi prišiel do života ďakujem za všetko a sľubujem, že sa zastavím. Pekný večer prajem. Hanka“

A čo poviete na túto krásnu starú mamu ?

„Kamarátka Irenka mi predstavila program antiageing zvnútra aj zvonka u mňa doma.  Keď som sa jej spýtala, čo robí, tak sme sa dohodli, že príde a povie mi o tom. No trvalo skoro dva roky, kým som konečne pochopila, že je načase začať užívať aspoň balíček života.

Mala som úraz kolena, kedy po operácii som dostala trombózu a pľúcnu embóliu. Medicína klasická nezaberala a navyše vedľajšie účinky warfarínu mi nedovoľovali ho užívať. Išli mi z neho vypadať všetky vlasy. Ďalej po menopauze som mala ďalšie problémy s návalmi, nevedela som spať, boleli ma kĺby, ruky, ramená, mala som problém udržať v ruke varechu. Okrem toho som mala celý život problémy s trávením (preto som aj vegetariánka, lebo mi bolo stále zle), neustále som mala nádchy, herpesy a nekonečnú alergiu na sená a trávy. Ekzémy na rukách (nesmela som nič prať v rukách, aby som mala pokoj) roky som používala na pranie len mydlové vločky, sprchovať som  sa mohla len v prírodných produktoch a krém na tvár a telo bol večný problém, lebo som sa hneď vyhádzala, takže som si kupovala krémy len v lekárni, čo nebolo najlacnejšie.

Takže upravil sa mi zrak, hormonálna činnosť a hlavne trávenie, schudla som asi 10 kíl a nemám odvtedy tráviace ťažkosti. Môžem sa v pohode najesť a nie je mi ťažko a zle ako predtým, no nejem mäso vôbec.

Po spomínanom úraze som skoro 4 mesiace chodila len o barlách a učila sa potom chodiť. Takže som začala užívať len balíček života a už prvé leto som mala minimálne prejavy sennej nádchy a o rok už vôbec. Pridala som si potom aj produkt na báze génovej expresie, a až potom sa mi vyčistila úplne poškodená cieva pod kolenom a konečne spím a prestali všetky bolesti kĺbov, vrátila sa mi sila a vládzem ako nikdy predtým. Žiadny ekzém, žiadna alergia a už piaty rok som nebola chorá. Od detstva som mala herpesy jeden za druhým, teraz sa mi občas ešte urobí, ale to len raz – dva krát za rok. Už si ani nepamätám.

Nikdy predtým som nemala také silné husté a zdravé vlasy. Som úplne zdravý človek a mám oveľa viac sily a energie ako pred rokmi. Môj manžel, keď po pol roku videl, ako mi to zdravotne pomohlo si sám balíček života pýtal a odvtedy ho užívame bez prestávky spolu. Ja si dávam s prestávkami aj prípravok na kĺby kvôli kolenu, lebo mám poškodenú chrupavku a bolesti nemám a fungujem a vládzem. V zime na lyžiach, dokonca som tento rok skúsila aj skialpovačku a je to úžasné, ako som to zvládala chodiť po tých Roháčoch. Manžel ma zas berie na horskú cyklistiku, čo som tiež predtým nevládala, chodíme kade-tade a neskutočne to zvládam.

No a čo sa týka kozmetiky jasné, že mám aj tento produkt a nedám naň dopustiť, lebo (aspoň si to myslím),že vyzerám lepšie ako pred rokmi. Mám skvelú pleť, pevnejšiu a menej vrások. Som veľmi spokojná.

Zhrnula by som to asi tak, že sme totálne zdraví, plní sily a tešíme sa zo života a vôbec nepociťujem taký stres ako predtým. Som oveľa kľudnejšia a šťastnejšia.

Keby ešte bolo niečo treba tak mi napíš a pripojím ti aj foto.

Krásny deň želám a pozdravujem

vierka

Ing. Viera Brieniková

Rybníky 416/6

038 43  Kláštor pod Znievom

mobil: +421 903 493 880

email: viera.brienikova@gmail.com 

Skúste sa jej opýtať AKO TO DOKÁZALA 🙂

Ďalší príbeh :

„Keď som minulý rok odchádzala pracovať na zeleninovú farmu myslela som si, že ako 23-ročná študentka z rodu tvrdo pracujúcich ľudí si nemusím robiť žiadne starosti o zdravie a kondičku.

Opak bol však pravdou. 3 mesiace poctivej manuálnej práce som zvládla. Avšak po príchode domov v jeseni sa začali prejavovať prvé problémy. Objavili sa bolesti kolien, ktoré silneli natoľko, že bolo pre mňa problémom stáť dlhšiu dobu alebo kráčať po rovnej zemi.

Bolesť postupne začala vystreľovať do bedier a členkov. Predpísané lieky od doktora mi vôbec nezaberali, dokonca sa bolesť zhoršovala. Jednoducho povedané v rámci základnej aktívnej stránky života (chodenie, behanie, cvičenie) som začínala byť na odpis.

Keď som si predstavila, že ešte len na začiatku produktívneho života sa zo mňa stáva invalid, vedela som, že musí byť aj iná cesta ako zvrátiť tento osud. Hovorí sa, že topiaci sa aj slamky chytá. Takouto slamkou bola pre mňa správa od mojej mamy o balíčku života a prípravku na regeneráciu kĺbov.

Výsledky užívania som začala pociťovať už po niekoľkých týždňoch. Dnes po 3 mesiacoch užívania balíčka života a mesiaca a pol na kĺby som opäť schopná aktívne cvičiť (vysoko intenzívne intervalové tréningy, drepovanie a pod.), chodiť na dlhé prechádzky (dokonca aj na kopce), jednoducho povedané, byť mladým a plnohodnotne samostatným človekom. ☺

T.H., študentka v Bratislave“

Skúsenosti lekára :

Bol som jeden z prvých ľudí na Slovensku, ktorí sa o možnostiach antiageingu dozvedeli. Bolo to pred piatimi rokmi. Vtedy ma môj brat  Igor pozval na prednášku o zdravom životnom štýle  do Bratislavy. Išiel som s presvedčením, že to bude prednáška o  predaji nejakých produktov. Pretože som nechcel sklamať brášku, ktorý mi už raz o tom hovoril (bol som vtedy na dovolenke a nemal som moc času sa s tým zaoberať)  tak som sa jej aj s manželkou zúčastnil.

Po približne 1-hodinovej prednáške a premeraní môjho antioxidačného skóre /14.000 = mizerný výsledok/ som dospel k záveru, že musím niečo so sebou robiť.

Cítil som sa unavený, vystresovaný, fyzicky a mentálne  vyčerpaný.
V priebehu troch týždňov som na internete preštudoval všetky dostupné
materiály a dospel som k záveru, že len zmenou svojho životného štýlu /antiageing/ som schopný ďalej pokračovať v svojom živote, ale na inej úrovni ako dovtedy.

Začal som som s balíčkom života a tiež aplikáciou na báze génovej expresie, ktorá mala spomaliť moje starnutie. V priebehu  troch mesiacov som začal pociťovať prvé pozitívne zmeny v svojom tele. Po šiestich mesiacoch užívania  som pocítil na sebe také zmeny, ako keby som sa vrátil v čase o 10-15 rokov Bol som vitálnejší, aktívnejší, únava úplne ustúpila a  moje mentálne schopnosti ma opäť dostali do stavu 40-ročného človeka s veľkým množstvom plánov do budúcnosti.

Postupom času sa ku mne pridala aj moja manželka, ktorá používa aj produkty na antiageing zvonka, moja svokra, ktorá má už svoje roky ale po zdravotnej stránke neuveriteľne pookriala je nabitá energiou a dobrou náladou, ďalej moji dvaja synovia aj s rodinou a môj vnuk, ktorý denne vycmúľa tabletu z detského balíčeka života.

Mám svoju obchodnú spoločnosť so svojimi synmi a teším sa na jej rozvoj s prispením mojich celoživotných skúseností.

Teraz, po 5-tich rokoch zmeny životného štýlu v štýle antiageing a užívania týchto produktov som  opäť človekom s veľkými ambíciami do  budúcnosti.

Po fyzickej stránke 2 x týždenne plávam 1 km, v zime  na dovolenke lyžujem  4-5 hodín denne, každý druhý deň pravidelne prejdem 5-6 km.

V priebehu dvoch rokov som schudol 14 kg, pričom váha svaloviny sa
zväčšila o 2,5 kg. Vnútorný /viscerálny/ tuk sa znížil zo 17% na 8 %.

Moje antioxidačné skóre sa pohybuje od 65.000 do 74.000 – čo je v zóne ochrany pred voľnými radikálmi.

S mojou zmenou som maximálne spokojný.

Nikdy som nepredpokladal, že sa fyzicky a mentálne vrátim do čias z pred 15-tich až 20-tich rokov a budem si môcť aktívne užiť radostné chvíle s mojími vnúčatmi.

Kto má možnosť a vnútornú silu  urobiť také zmeny, ktoré by mu vrátili
mladosť aj v neskoršom veku, tomu držím palce. Stojí to za to !

Miro, lekár /64-ročný/, Ružomberok“

A ešte toto svedectvo :

Vlado, športovec, redaktor známeho vedecko-technického časopisu, je jeden z nás čo sa rozhodli nestarnúť 🙂 . Na požiadanie mi napísal :

Ahoj Igor,

takže posielam pár viet:

1.Prečo som začal s balíčkom života ?

S Igorom som sa stretol pred tri a pol rokmi na „oslave narodenín“ jednej významnej vzdelávacej inštitúcie s celoštátnou pôsobnosťou. Mala práve 75 rokov :). Predstavil nás môj kolega Jozef, Igorov priateľ. Povedal mi aby som sa Igora opýtal na vek a tak som si tipol : 57. Igor povedal, že už to bude 70 a na dôkaz ukázal občiansky, lebo som mu neveril. Tiež hovoril niečo o antiageingu a pozval ma na prednášku.

Vtedy ma rozčuľovali občasné bolesti – kŕče v bruchu, ktoré sa dostavovali nečakane a ja som mal obavy z toho najhoršieho. Tiež som bral aj lieky na vysoký krvný tlak, vďaka problémom s častou riedkou stolicou aj podozrenie na ulceróznu kolitídu, opotrebovaný ľavý bedrový kĺb (mal som sa prihlásiť do poradovníka na výmenu kĺbu), hlásila sa aj chrbtica a pravidelné ochorenia horných dýchacích ciest v zime.

Počas prvých týždňov užívania balíčka života sa stalo, že umrela moja obvodná lekárka, ktorá mi lieky na tlak predpisovala.  Trvalo mi pár mesiacov kým som si našiel inú doktorku a v tom čase som neužíval nijaké lieky na tlak, párkrát som si ho však zmeral a môj tlak bol v norme. Keď mi moja nová obvodná lekárka pri vstupnej prehliadke povedala, že mi ide predpísať lieky na tlak, povedal som jej, že ich nepotrebujem. Neverila mi,  odmerala mi tlak a bol v pohode 120/70.

  1. Prečo som pokračoval ?

Lebo sa cítim v pohode, aj cez zimu bývam menej chorý. Kĺby, vrátane toho, ktorý mi odporúčali vymeniť, sú v pohode. Aktuálne – vo veku 60 rokov neužívam žiadne lieky, cítim sa v dobrej kondícii v zime lyžujem, presnejšie bežkujem a môžem si dovoliť zdolávať na bicykli aj alpské priesmyky a kopce, ktoré sú určené pre špičkových pretekárov v rámci pretekov Giro alebo Tour.

A s Igorom je fajn… “

Tu je ešte dôkaz, že to s tým bicyklom a Alpami Vlado myslí vážne. 🙂

Toto video mi poslal aby som videl ako sa zdolávajú kopce, ktoré absolvovali aj cyklisti na Gire, konkrétne stúpanie na Monte Grappu, keď „nastúpali“ na 24 kilometroch viac ako 1 500 metrov – to je ako zo Starého Smokovca na Lomnický štít, keby tam viedla cesta … Ako poznamenal – jeho o dosť mladší spolujazdci boli poriadne zadýchaní a viditeľne mu nestačili …

https://www.facebook.com/vladimir.jesko

 

 

Igor Mayer

V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>

Komentáre