Antiageing v Prahe

Mnohí sa ma pýtate, kde by si ma mohli prísť vypočuť a prípadne sa sami presvedčiť, že to o čom hovorím má reálne výsledky.

Niektorí  z vás využili možnosť a ohlásili sa na individuálnu konzultáciu potom čo si prečítali moju knihu. Tá sa najčastejšie koná v mojej pracovni v Bratislave. Treba sa vopred dohodnúť a rezervovať si čas cca 2-3 hodiny. Spravidla je to spojené s meraním antioxidantov a tento čas vám venujem bez akejkoľvek úhrady 🙂

Ak je záujemcov viac pricestujem za vami. Tak som bol aj nedávno v Žiline, kde ma pozval Štefan. Bol tam k dispozícii krásny priestor, PC s projektorom a cca 25 ľudí.

A teraz je tu nová príležitosť.

16.3. v sobotu poobede o 16 hod. mi, na Petrovu žiadosť, umožnili organizátori Festivalu zdravia MinervaFest, vystúpiť pred vami v rozsahu dvoch hodín.

minervavysku

Dozviete sa odpovede na otázky :

  • Prečo starneme a aký je dôsledok tohto procesu ?
  • Prečo ma to má zaujímať keď žijem zdravým životným štýlom ?
  • Ako nestarnúť a ostať zdravý aj keď nám roky pribúdajú ?

A samozrejme bude tam aj priestor pre vaše otázky.

Bližšie informácie sú tu :

https://minervazdravi.com

Nenechajte si ujsť šancu vidieť naživo človeka, ktorý má v rukách ELIXÍR MLADOSTI 🙂

imstupava1b

Igor Mayer, * 1944

Expert na dlhý a zdravý život

Igor Mayer
V priebehu svojho života som sa "dopracoval" k slušnej zbierke chorôb - ich dlhý zoznam je v časti môj príbeh Napriek tomu, že som už bol takmer na konci svojej životnej cesty, nevzdal som sa a našiel riešenie na svoje zdravotné problémy. Dnes už mám cez 74 rokov, žijem zdravý život, bez liekov, BIOLOGICKY MLADNEM a pomáham ľuďom vracať zdravie a mladosť. Viac o mne si prečítajte tu >>
Komentáre