Čo ponúkame

Ponúkame ako nestarnúť.

Ponúkame predĺženie obdobia mladosti a dokonca jej obnovu ... Sci-fi ? Že také nie je ? Že také jednoducho nemôže byť ?

Skúsme po rade.

Každú chvíľu, každý okamih v našich telách prebiehajú procesy ktoré nazývame život.

K nim patria aj odumieranie starých buniek a ich nahradzovanie novými. A ako tie nové budú vyzerať záleží iba na nás. Aké látky (živiny) poskytneme svojmu organizmu z čoho ich má vytvoriť, akých mu poskytneme robotníkov (enzýmy) ktorí ich vytvoria a aké nástroje im dáme k dispozícii (mikrovýživa) ?

Ak je všetko správne tak sa dielo darí, ak tam niečo chýba, hlavne dlhodobo, máme problém.

Jednoducho proces regenerácie organizmu, schopnosť ktorú máme všetci vo svojom tele, sa spomalí alebo až zastaví.

Je tu problém a spravidla návšteva u lekára.

Jedna poznámka – trvalo dlho kým to tam dospelo a bude trvať aspoň tak dlho kým sa veci podarí napraviť. Je tu však jedno ale – treba zmeniť to čo bolo príčinou tohto zlyhania. Ak to neurobíte problém nielenže bude pretrvávať ale sa bude zhoršovať. A po istom čase nebude návratu ...

Nesmieme zabudnúť na našu armádu, našich vojakov čo bojujú s votrelcami. Imunitný systém musí byť v čo najlepšej kondícii -  ináč zlyhá a v neľútostnom prostredí kde je hromada nepriateľov (vírusy, baktérie, parazity, chémia naša každodenná ...) podľahne presile 🙁

Ďalší problémom sú voľné radikály. Ich počet stúpol v poslednom čase niekoľkonásobne a my sme nimi likvidovaní na tej našej najnižšej úrovni – kradnú elektróny z atómov z ktorých sa skladáme a naše telo to nestíha opravovať ...

Prekyslený organizmus – iste ste počuli ten termín, to je ďalší problém. Stravu čo jeme a to čo pijeme vytvára v našom tele stav čo musí organizmus neustále riešiť a ak mu v tom nepomáhame raz mu „dôjde para“ a my sa nestačíme diviť, že sa nám lámu nechty, kazia zuby a lekár povie slovo osteoporóza.

To v čom žijeme má aj ďalší aspekt – toľko znečistenia v životnom prostredí generácie našich predkov nepoznali. Slovo detoxikácia je dnes už bežné – snažíme sa so striedavým úspechom – očistiť naše telo. Ak nie sme úspešní telo nefunguje ako má a situácia sa zhoršuje.

A nakoniec STARNEME. To už vie hádam aj malé dieťa, že dedko či babka funguje pomalšie, nevládze a ani si už veci poriadne nepamätá. A vie, že aj lieky a návšteva doktora či dokonca ich opatera „patrí k veci“.

No nie nakoniec – máme tu ešte zopár faktov. Ľudský život sa predlžuje –niečo sa zlepšilo a niečo naopak - a má to vplyv aj v tejto oblasti. Český štatistický úrad uviedol, že za posledných 6 rokov sa u nich predĺžil priemerný vek dožitia o 24% KAŽDÝ ROK. Teda skoro o tri mesiace každý rok. Nie je to nič nového deje sa tak vlastne už celé minulé storočie ale takýto nárast – tak to tu ešte nebolo. A vo svete ?

Pozrite čo o tom píšu v etrende z 19.5.2016 :

Od roku 2000 vzrástla priemerná dĺžka ľudského života o päť rokov, čo je najrýchlejší nárast od 60. rokov 20. storočia, informovala vo štvrtok Svetová zdravotnícka organizácia (WHO). Stredná dĺžka života dosiahla vlani 71,4 roka. Podľa agentúry DPA to vyplýva z výročnej štatistickej správy WHO.

http://www.etrend.sk/ekonomika/priemerna-dlzka-zivota-narastla-od-roku-2000-o-pat-rokov.html

Počítajte so mnou – je to prakticky o 3 mesiace KAŽDÝ ROK.

Skutočne žijeme dlhšie – veď aj preto štát  neustále zvyšuje hranicu odchodu do dôchodku – a dôchodky prakticky nerastú, zaostávajú za infláciou ...

Ak máš takých 30 či 40 budeš žiť aspoň do 90 rokov ale na dôchodok môžeš zabudnúť – nebude z čoho 🙁

Aby si mal z čoho žiť budeš musieť pracovať až do konca – ešte je tu možnosť čo teraz skúšajú vo Fínsku tzv. nepodmienený príjem, ale na to by som sa moc nespoliehal.

Čo z toho teda vyplýva ? Budeš musieť byť v čo najlepšej kondícii aby si vládal pracovať.

Teda čo môžeš bežne vidieť okolo seba – roky pribúdajú ale kvalita života nie nebude tvoj model života už v relatívne blízkej budúcnosti. Domovy dôchodcov sú prepchaté a tam to tiež nie je zadarmo.

Ešte zopár nepríjemných faktov. Na Slovensku je zase takáto štatistika. Príčiny úmrtí – na čo vlastne zomierame : 56% srdcovocievne choroby, 24 % rakovina, na treťom mieste sú choroby dýchacieho ústrojenstva potom následky cukrovky, atď. Spolu vyše 94,5 % a to tam ešte nie sú zahrnuté smrteľné úrazy pri haváriách a iných nešťastiach. Skrátka na starobu neumiera už skoro nikto 🙁 a aká je strastiplná „cesta do hrobu“ pre tých postihnutých tzv. civilizačnými ochoreniami a ich okolie to je vidieť okolo nás ... 🙁

A teraz sa vráťme na začiatok.

Na prvom grafe vidno ako je to teraz a na druhom vidieť ako by to mohlo byť. Tá červená čiara – dĺžka života taká bude, ten trend zrejme bude pokračovať. Či bude taká aj dĺžka tvojej mladosti to bude závisieť od tvojho rozhodnutia ...

Ponúkame predĺženie či obnovu mladosti. Ponúkame možnosť ako žiť zdraví a v dobrej kondícií čo najdlhšie. Teraz je to už zaujímavejšie ?

Asi áno, lebo to jednoznačne budeš potrebovať. Zostáva už iba zodpovedať na otázku PREČO to nie je žiadna rozprávka ani podvod ani sci-fi.

Veda a technika neuveriteľne pokročila – máme okolo seba veci o ktorých naši rodičia (nieto prarodičia) ani netušili. Kde bol pred takými 20 rokmi smartfón, optické siete, internet alebo Facebook ? V budúcnosti však. A veril by si, že také môže byť keď si o tom ani nepočul ? Pritom PC začali svoju éru pred takými 30 rokmi a dnes to všetko máš vo svojom mobile (ale fotografovať a natáčať videá tie pécečka veru nevedeli 🙂 🙂  ).

Aj na tomto poli sme išli dopredu – najprv bola zostavená génová mapa človeka a vznikla epigenetika – veda, ktorej aplikácia umožnila opäť nastaviť v našich génoch programy čo v nich bežali v našej mladosti.

Prečítaj si to ešte raz aby došlo k pochopeniu.

... umožnila opäť nastaviť v našich génoch programy čo v nich bežali v našej mladosti.

Bunka si pokyny k svojej činnosti vyhľadá a prečíta vo svojich génoch. Ak je tam program „starnutie“ ide podľa neho, ak je tam ale program „mladosti“ ? Jasné, pokračuje – "maká", ako vtedy keď sme boli mladí !!!

A to je to tajomstvo predĺženia, a pre nás skôr narodených, OBNOVY MLADOSTI.

Riešenia spomínaných problémov (regenerácie organizmu, podpora imunity, "prekyslenie" tela, detox, voľné radikály ba aj nadváha či obezita a hlavne AKO ZABRZDIŤ PROCES STARNUTIA a OMLADNÚŤ) to všetko je zahrnuté v našom Návode.

Ako to všetko vlastne funguje a čo treba robiť aby si človek perfektne zregeneroval telo a obnovil svoju mladosť – to je už obsahom VIP sekcie. Prezri si dobre celú stránku a začni. Čas pracuje proti tebe. Lebo starneš 🙂 .

A pre tých čo je to stále mimo „rozsah ich vesmíru znalostí“, mimo rozsah ich schopností pripustiť si, že také je možné, a dnes to ešte nie je pre nich, mám len jeden odkaz – keď to bude pre vás – vráťte sa a dajte si šancu ...

Všetci vám povedia čo máte robiť a čo nie aby ste si udržali svoje zdravie kým vaše telo starne. My vám ukážeme AKO NESTARNÚŤ 🙂

Vstup do VIP sekcie Návodu je tu.

Na tejto planéte teraz existuje asi 15 miliónov ľudí čo má tieto informácie a nie každý z nich bol ochotný pripustiť si reálnosť tejto možnosti. Napriek tomu už aj v našom okruhu je dostatok takých čo využili túto šancu a majú reálne výsledky.

Viem, trvá to dlhšie – nikto neomladne zo dňa na deň avšak pre tých čo začali a vydržali, sa neuveriteľným spôsobom zmenil ich život.

Predstavte si, že vám vaše telo funguje ako v mladosti a ako ste sa vtedy cítili a čo všetko ste mali v pláne urobiť vo svojom živote. Tu je teraz ten „stroj času“ čo vám dá opäť tú šancu tým, že vám dokáže zlepšiť vašu telesnú a duševnú kondíciu a dodá energiu a kvalitu do vašich ďalších desiatok rokov ... Preto aby ste mohli začať opäť a odznova 🙂 Ak chcete, samozrejme ...

Ako píšeme Budúcnosť je už tu len ju ešte nie je príliš vidieť.

Tu sa otvára nová etapa v histórii ľudstva a vy môžete byť pritom. Máte šancu využiť možnosti o akých sa generáciám pred nami ani nesnívalo. Rozumiem ak váhate. Dnes je vo svete, a aj v oblasti o ktorej hovoríme, toľko rôznych názorov a mýtov, že človek ostane v pomykove – je toto vôbec možné ? Koľkí už sľubovali krajšie zajtrajšky a kde to celé skončilo. Berieme vaše pochybnosti a nechávame to na vašom rozhodnutí. Čo však môžete stratiť ? Pár drobných ? Vymeníte svoje obavy za možnosť, že to čo tu čítate môže byť skutočne reálne ?

Nie je to pre každého – niekto sa pridá, niekto nie avšak zostane mu vŕtať v hlave malá myšlienka, ako škriatok čo sa nedá umlčať – čo keby na tom PREDSA LEN niečo bolo ??? Riskneš to ? Skutočne to necháš ležať ?

Rozhodnutie je na tebe.

Máš tú šancu byť v tej skupine čo sa jednak dostala k tej zásadnej informácii ( to preto lebo si teraz na tejto stránke 🙂 ) a jednak preto, že máš prístup k tomuto unikátnemu Návodu tu.

Je na tebe čo s tým urobíš.

Minulý rok sa mi dostala do ruky kniha Jamesa Rollinsa vydaná v r.2012. Práve vtedy, keď sme sa bratom dostali k týmto informáciám. V Česku ju vydal  BB-art o rok neskôr. V predslove k nej píše (prekladám z češtiny) :

„Poznámky z vedeckých prameňov

Dvadsiateho prvého februára 2011 obálka časopisu TIME hlásala : V roku 2045 sa človek stane nesmrteľným. Na prvý pohľad to vyzerá ako nepodložená fantázia, ale k podobným odhadom dospeli aj iní vedci. Dr. Ronald Klatz vo svojej knihe Lekárske pokroky v boji proti starnutiu napísal :

V nasledujúcich 50-tych rokoch bude možné, aby človek – za predpokladu, že sa vyhne závažnej nehode alebo zabitiu – žil prakticky stále.

Žijeme vo vzrušujúcej dobe, kde pokroky v lekárstve, genetike, technike a hromade ďalších oborov otvárajú ľudstvu najnovšie územie : večnosť.

Ako sa to prejaví a akej forme k tomu dôjde? Odpoveď nájdete na týchto stránkach. Metódy, o ktorých sa v románe jedná, sú založené na faktoch a dôkladnom výskume, ktorý uskutočnili sovietski vedci v priebehu studenej vojny. Kým ale otočíte prvú stranu, musím v uvedených citátoch opraviť jednu nepresnosť. V skutočnosti sa vo svojich odhadoch držia príliš pri zemi.

Nesmrteľnosť totiž nemáme na dosah ruky – už je tu.“

Potiaľ James Rollins.

A ty ? Nemusíš túžiť akurát po nesmrteľnosti. Pri pohľade okolo seba, keď človek vidí mnoho zdravotných problémov a hlavne u tých „skôr narodených“, ani sa ti nečudujem. Skús si to však obrátiť – si mladý a zdravý a vek je iba číslo čo máš vo svojej občianke. Berieš to ? Ja som to bral všetkými desiatimi. Výsledok sa dostavil a je súčasťou Návodu tu.

Vidíme sa vo vnútri 🙂

Igor Mayer, (72), expert na antiageing